OVO Set zelený

Katalogové číslo:80201
Licence:OVO
Cena45,-
DostupnostDočasně nedostupné

OVO Set zelený

Set barev, obtisků a košilek pro zdobení velikonočních vajíček, laděný do zelené barvy. Vytvořte si ošatku velikonočních vajíček ve stylu jedné barvy, a při tom pokaždé s jiným zdobením. 

Sáček obsahuje: 

  • tekutou barvu
  • aršík obtisků
  • 8 smršťovacích košilek

Návod k použití: 
Obsah sáčku vylijte a rozpusťte v 1/4 litru horké vody /cca 70 °C/ s 1 - 2 lžícemi octa a vložte horká natvrdo uvařená vajíčka na cca 30 – 60 sekund. Obarvená vajíčka vyjměte a nechte oschnout. Sytost odstínů můžete upravit prodloužením doby barvení a nebo použijte menší množství vody. 

Návod k použití na obtisky: 
Obtisk ponořte na několik vteřin do teplé vody, vyjměte a položte tiskem nahoru na hladkou desku (plochu). Jakmile jde obtiskem posunovat, přiložte papír s obtiskem na vařené vajíčko (i obarvené) obrázkem nahoru, papír z pod obtisku vytáhněte a hlazením hladkou stranou mokrého papíru vymáčkněte vodu a vzduchové bubliny. Po uschnutí vajíčka potřete tukem. 

Návod k použití na košilky: 
Odstřihněte obrázek z pásu. Na uvařené vajíčko navlékněte košilku. Vajíčko s košilkou položte na lžíci a ponořte na 3 sekundy do horké 80 – 95 °C vody. Vyjměte vajíčko z vody a nechte oschnout.

 

Vybrané produkty

Větrník

39,-
Dočasně nedostupné Kód: 124001

My Little Pony Nerozluční přátelé

574,-
Dočasně nedostupné Kód: 72283

Mačkací raketa

39,-
-34% 59,-
Dočasně nedostupné Kód: 042241
  • -34%