Velikonoční obtisky vodové OVO kraslice 12 ks

Katalogové číslo:40773
Licence:OVO
Cena16,-
DostupnostDočasně nedostupné
Velikonoční obtisky vodové OVO kraslice 12 ks

Obtisky na velikonoční vajíčka s různými motivy jsou krásnou a tradiční technologií zdobení velikonočních vajíček. Díky OVO obtiskům si můžete zhotovit sami a jednoduše vlastní velikonoční výzdobu v různých stylech (moderní, tradiční, motivy kraslic apod.).

  • 1 aršík s 12 motivy

Návod k použití:

Obtisk ponořte na několik vteřin do teplé vody, vyjměte a položte tiskem nahoru na hladkou desku (plochu). Jakmile jde obtiskem posouvat, přiložte papír s obtiskem na vařené vajíčko (i obarvené) obrázkem nahoru, papír z pod obtisku vytáhněte a hlazením hladkou stranou mokrého papíru vymáčkněte vodu a vzduchové bubliny. Pro docílení vyššího lesku vajíčka potřete tukem. Obtisky jsou ve třech barvách - bílá, červená, tmavě modrá. Při objednávce specifikujte barevnost v poznámce, jinak Vám bude v případě objednávky většího počtu zaslán mix.

*Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce.
Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat a nabídneme Vám varianty dostupné nebo se s Vámi dohodneme jak naložit s objednávkou. Pokud by jste nevybrali žádnou variantu, zasíláme náhodně.

 

Vybrané produkty

Výuka anatomie těla 4D - mozek

271,-
-10% 299,-
Dočasně nedostupné Kód: 100970

Králík 26 cm

174,-
-15% 204,-
Dočasně nedostupné Kód: 100621