Viking Toys - kvalitní hračky ze Švédska

Kvalitní a bezpečné hračky ze Švédska. Společnost Viking Toys vyrábí především autíčka, letadýlka, vláčky a další dopravní prostředky, které se vyznačují jedinečným designem a zdravotně nezávadným materiálem, který svými vlastnostmi splňuje nejnáročnější požadavky na zábavu pro nejmenší děti. Hračky Viking Toys jsou měkké, odolné, jednoduché, tiché a bezpečné.


Hračky pro nejmenší Viking toys

Měkkost hraček

Všechny hračky Viking Toys jsou vyráběny v měkkého pružného plastu. Design hraček je koncipován tak, aby byl co nejvíce zaoblený bez ostrých hran nebo čehokoli jiného, ​​co by mohlo ublížit dítěti

Jednoduchost

Ve Viking toys věří, že hračka musí sama vybízet ke hraní a rozvíjet fantazii dítěte. Proto i forma i funkčnost jsou takto zaměřeny. Kromě toho čisté linie a smyslná forma jsou velmi nadčasové

Bezpečnost

Všechny výrobky Viking toys jsou certifikovány v souladu s normami EN71 a ASTM. Plast se vždy vyrábí z nejlepších panenské suroviny, která podporuje měkkost a umožňuje dítěti cucat a kousat hračku.

Tichost

Měkké kola na všech vikingských hračkách umožnit jejich tichý pohyb na všech površích. Kromě toho kola z měkkého bílé plastu nepoškodí podlahu či nábytek v bytě.

Odolnost

Všechny vikingské hračky vydrží tvrdé dětské zacházení, jak v interiérech tak i exteriérech. Plastový materiál zůstává stejný bez ohledu na počasí nebo podnebí.

Hračky pro nejmenší od Viking toys